Początki marki  MonA Okna – Drzwi – Bramy  sięgają roku 2005  i doświadczenia od tego czasu przekazywane są kolejnym osobą co pozwala nam wybierać najlepsze produkty , firmy współpracujące oraz dopracowywać procedury firmy tak, aby pozytywnie odróżniać się od konkurencji.   Z ogromną starannością dbamy o jakość  i terminowość wykonywanych usług.

Nasze produkty charakteryzują się bardzo dobrym wykonaniem, wysoką jakością a zarazem przystępną ceną. W ofercie posiadamy towar zapewniający wysoki poziom izolacji termicznej idealnie dopasowany do najnowszych trendów energooszczędnego budownictwa.

Współpracujemy z profesjonalistami w zakresie branży technik montażowych, dzięki czemu każdy zakupionych towarów można zamówić wraz z montażem.
W naszej ofercie znajdą zarówno klasyczne wzornictwo produktów jak również modele, które swoim kształtem oraz funkcjonalnością podążają za aktualnymi trendami w branży budowlanej.

Zapraszamy do punktu sprzedaży mieszczącego się w Oświęcimiu przy ul. Chemików 19, gdzie doświadczony personel ułatwi Państwu wybór najkorzystniejszej opcji odpowiadającej Państwa potrzebom oraz zapoznają się Państwo z ekspozycjami i próbkami towaru.


Najważniejszym priorytetem jest dla nas zadowolenie każdego naszego klienta!