Drzwi wejściowe do domu stają się jego wizytówką i właściwy ich wybór ma znaczenie zarówno praktyczne jak i estetyczne. Aktualnie możemy wybierać między drzwiami metalowymi, drewnianymi oraz PCV. 

Nie da się jednoznacznie określić który materiał, metal, drewno czy PCV jest lepszy dla drzwi wejściowych, gdyż każde z drzwi mają swoje atuty i dobierane powinny być indywidualnie zgodnie z gustem i wymaganiami użytkownika oraz charakterem budynku.


Drzwi metalowe odznaczają się dużą trwałością, nie mają wymogu szczególnej konserwacji, przez co stają się łatwe w utrzymaniu, ale przede wszystkim występują w wersjach antywłamaniowych atestowanych, są więc bardzo bezpieczne.  Dodatkowym atutem jest fakt, że ich cena jest bardzo przystępna

Drzwi drewniane pięknie się prezentują, posiadają bogatą gamę wzorów oraz da się je wykonać w zasadzie na każdy wymiar oraz w nietypowym kształcie. Są drzwiami ciepłymi i przyjemnymi dla oka, występują w rożnych wersjach wykończenia od bardzo klasycznych po nowoczesne .  Planując wydatki na drzwi drewniane będzie trzeba przewidzieć min. 1000 zł więcej niż na metalowe.

Najnowszym produktem wśród drzwi dla domu , są te wykonane z PCV. Całkiem niedawno kojarzące się tylko jako drzwi wejściowe w sklepach aktualnie wykonane są w bardzo ciekawym , nowoczesnym wzornictwie dedykowanym dla domów.  Drzwi te osiągają rewelacyjne parametry izolacyjności cieplnej i cieszą się coraz większym powodzeniem na polskim rynku.

Wszystkie opisane model drzwi znajdą Państwo w naszej ofercie, a doświadczony personel z pewnością pomoże dobrać drzwi odpowiednie dla Państw potrzeb. 

Zapraszamy więc do biura handlowego, a poniżej można zapoznać się z ofertą naszych producentów:
 

Drzwi metalowe:  DELTA

Drzwi Drewniane:  Stolpaw

Drzwi Stalowe:  Wikęd

Drzwi PCV:  Thermo