Już niebawem zobaczysz u nas na ekspozycji nowe modele drzwi Wikęd z kolekcji Future Inox oraz Glass Design a także ekskluzywne drzwi Creo 
Nowa brama segmentowa będzie z napędem obsługiwanym smaftrnem - przyjdź i zobacz sam !
Szanowni Klienci,

Informujemy że w dniach 19.12.2018 – 09.01.2019 w związku z doroczną inwentaryzacją nasza firma będzie nieczynna.
Zapraszamy od 10.01.2019r.

Życzymy Państwu Wesołych Świąt !
Z uwagi na chęć zachowania najwyższej jakości obsługi Państwa zleceń jesteśmy zmuszeni ograniczyć godziny pracy w których jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Właściwe opracowanie Państwa zamówień wymaga wielu czynności których po podpisaniu umowy Państwo nie widzą, jednak są one konieczne przez nas do wykonania. Musimy wówczas być w najwyższym skupieniu, np. przy sprawdzaniu potwierdzeń na produkcję, gdzie do weryfikacji mamy każdy najdrobniejszy szczegół produkowanego okna, dlatego postanowiliśmy, że od godziny 9 do 10 nie będziemy odbierać telefonów a biuro handlowe będzie zamknięte, abyśmy mogli z pełną uwagą opracowywać zamówienia.
Liczymy, że wprowadzone zmiany pozwolą zapewnić zadowolenie z jakości obsługi naszym klientom, bo nie chodzi nam tylko o ilość ale przede wszystkim o jakość.
Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż rozpoczynamy wyprzedaż skrzydeł ramowych VOSTER

Akcją objęte zostały n/w modele:

·         VIK dekor: wiąz jasny

·         Bergamo dekor: dąb Oregon

·         Toledo dekor: antracyt

·         Vanilla dekor: orzech muscato

·         Mediolan dekor: biały folia finish

·         Vanilla dekor: akacja cpl

·         Etna dekor: dąb cpl
Informujemy, że w dniach 28.06. - 07.07. 2018  r. nasze biuro handlowe będzie nieczynne, nie będą również realizowane montaże i transporty.
13-02-2018

Nowy cennik DRE

Z dniem 5 marca 2018 roku prodcent DRE wprowadza nowy cennik, w którym znajdą się korekty ceny na wybranych grupach produktowych.