Do końca listopada obowiązuje promocja na wybrane drzwi DELTA zakupione bez montażu - odbierz specjalne rabaty
Świętuj 30-lecie z firmą AW Wiśniowski i odbierz prezenty, np.:  DOPŁAĆ JEDYNIE 15% do automatycznej bramy segmentowej UniPro z panelem 40 mm, a otrzymasz automatyczną bramę UniTherm z panelem INNOVO 60 mm
Informujemy, że w dniach 16.08. - 24.08. 2019  r. nasze biuro handlowe będzie nieczynne, nie będą również realizowane montaże i transporty.
Już niebawem zobaczysz u nas na ekspozycji nowe modele drzwi Wikęd z kolekcji Future Inox oraz Glass Design a także ekskluzywne drzwi Creo 
Nowa brama segmentowa będzie z napędem obsługiwanym smaftrnem - przyjdź i zobacz sam !
Szanowni Klienci,

Informujemy że w dniach 19.12.2018 – 09.01.2019 w związku z doroczną inwentaryzacją nasza firma będzie nieczynna.
Zapraszamy od 10.01.2019r.

Życzymy Państwu Wesołych Świąt !
Z uwagi na chęć zachowania najwyższej jakości obsługi Państwa zleceń jesteśmy zmuszeni ograniczyć godziny pracy w których jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Właściwe opracowanie Państwa zamówień wymaga wielu czynności których po podpisaniu umowy Państwo nie widzą, jednak są one konieczne przez nas do wykonania. Musimy wówczas być w najwyższym skupieniu, np. przy sprawdzaniu potwierdzeń na produkcję, gdzie do weryfikacji mamy każdy najdrobniejszy szczegół produkowanego okna, dlatego postanowiliśmy, że od godziny 9 do 10 nie będziemy odbierać telefonów a biuro handlowe będzie zamknięte, abyśmy mogli z pełną uwagą opracowywać zamówienia.
Liczymy, że wprowadzone zmiany pozwolą zapewnić zadowolenie z jakości obsługi naszym klientom, bo nie chodzi nam tylko o ilość ale przede wszystkim o jakość.